do soma muscle relaxant show up on drug tests soma medication what is a soma puzzle

soma ilçesinin tarihi soma online soma seyahat istanbul esenler telefon numarası

is cyclobenzaprine like tramadol tramadol 50mg is tramadol safe to take with prednisone

tramadol no withdrawal order tramadol online overnight does tramadol work for stomach pain

tramadol birds buy tramadol does tramadol take pain away

Středočeská liga v RT

wStředočeská liga v RT – podzimní kolo  Sedlčany 28.10.2017

V sobotu 28.října proběhlo podzimní kolo středočeské ligy v rybolovné technice. Soutěže se zúčastnilo 26.dětí z MO Mladá Boleslav, ze Sedlčan a z Hořovic. Vzhledem k nepříznivému počasí byl závod zkrácen a proběhl pouze trojboj – Skish, Ahremberg a zátěž dálka.

Naše děti, které navštěvují rybářský kroužek v DDM, i přes nepříznivé počasí které celý den panovalo ukázali že se na soutěž připravili a v soutěži družstev obsadili 3. místo, hned za družstvem Sedlčan a Hořovic 1. V kategorii jednotlivců pak zvítězil Jan Linhart – 201,12 bodů, druhý byl Vojtěch Šedivý – 162,6 bodů a třetí Vokáč Štěpán – 142,13bodů. Vokáč Šimon- 96,63 bodů pak obsadil velice pěkné 7.místo.   –  Linhart Jan