Halové závody v RT Hořovice 1.2.2020

IMG_20200201_085915 V sobotu 1.2.2020 proběhly v Hořovicích tradiční halové závody Středočeského kraje pod záštitou ČRS SÚS v rybolovné technice. Poprvé však závody proběhly v nové sportovní hale v Hořovicích. Závodů se zúčastnilo 38 dětí ze čtyř MO středočeského kraje – z MO Hořovic, MO Mladá Boleslav, MO Příbram a MO Zaječov a dvou MO západočeského kraje a to Z MO Kdyně a MO Nýrsko.IMG_20200201_090833

Děti byly rozděleny do 5. kategorií – mladší žákyně, mladší žák, žák, žákyně a kategorie juniorů s registrovanými závodníky v RT. Soutěž probíhala dvoukolově a to v disciplíně Skish a Ahremberg.

Všichni naši zástupci zaslouží uznání za své výkony a za příkladnou reprezentaci naší MO, DDM v Mladé Boleslavi a také za reprezentaci města, když vybojovali tři místa na stupních vítězů a dvě čtvrtá místa.

Závody byly velice dobře zorganizované a pořadatelům patří zasloužilé poděkování za přípravu a organizaci.IMG_20200201_104035