difference between oxycontin and tramadol tramadol 50 mg tramadol echeck

cyclobenzaprine hydrochloride valium buy valium online short term effects of using valium

is klonopin or valium stronger valium online xanax vs valium for vertigo

soma intimates sizing chart cheap soma a soma dos 6 termos iniciais de uma pg é 1456

what is a soma holiday brave new world soma online what size soma juice

what legal drug is like xanax buy xanax lo xanax mette sonnolenza

generic valium 10 buy valium no prescription can you take valium after surgery

buy xanax online Lewisville buy xanax online xanax withdrawal last

combination ambien xanax buy ambien online ambien bad breath

tramadol hydrochloride capsules ip buy tramadol online no prescription overnight employment drug testing tramadol

Mladoboleslavský kroužek je nejlepší

 still0108_00022Mladoboleslavký rybářský kroužek obdržel ocenění nejlepší rybářský kroužek still0108_00010Středočeského územního svazu. O pomyslné první místo se podělil s kroužkem ČRS MO Plaňany. Předání ocenění proběhlo přímo během čtvrtečního kroužku a to za účasti tří předsedů, tedy ÚS Dušana Hýbnera, odboru mládeže Jiřího Eichlera a MO MB Jana Bačiny. Protože ke kroužku patří i vedoucí, cenu za vedoucího nejlepšího rybářského kroužku ÚS obdržel Oto Hlaváč, který poděkoval za přízeň našeho územního svazu, pro který je péče o mládež jeden z hlavních bodů. Dále pak poděkoval kolegům z kroužku panu Janu Linhartovi, Richardu Pacholátkovi, Petru Slabovi a Jakubu Vokálovi, kteří se na vedení místních kroužků podílejí stejnou měrou.

still0108_00019Ocenění našeho koužku si vážíme a bereme to jako odměnu za dobrou prezentaci naší práce, přičemž je rozsah činností našeho kroužku opravdu pestrá, od samotných základů sportovní rybařiny, až po specializace na plavanou, přívlač, mušku, rybolovnou techniku, Zlatou udici, ale například i pořádání letního tábora.

Oto Hlaváč vedoucí kroužku

Psal o nás i boleslavský deník :http://boleslavsky.denik.cz/zpravy_region/vedouci-nejlepsiho-rybarskeho-krouzku-pry-chytal-ryby-z-kocarku.html

still0108_00006 still0108_00005jpg still0108_00017

 

Krátce k založení rybářského kroužku.

V roce 1957 byl založen Československý rybářský svaz . Vznikl z  dřívějších spolků , např. Lidový rybářský spolek, Sdružení rybářů atd. Zde začíná vznik školení a přípravy mladých členů v rybářských znalostech. Do záznamu událostí můžeme nahlédnout do alba, kde v 60. letech minulého století jsou uváděny začátky práce s rybářskou mládeží na Mladoboleslavsku pod vedením MO rybářů jako první rybářský kroužek založený v roce 1964. Musíme připomenout jména přítelů Grunty, Klimeše, předsedy Šedivého, Rudiše, Kryštofa a Zeleného. Tím začala a pokračuje cesta 52. ročníku pravidelného školení mladých rybářů na Mladoboleslavsku. Ti, kteří byli úspěšní, se zúčastňovali závodů mládeže, které jsou na fotkách v albu.

MO pomáhala s podporou vzniku kroužků i v okolních organizacích. Členové kroužku začínali na rybníčku u Debře a v roce 1965 po úpravách a postavení chaty pro zajištění chodu začal rybolov na rybníčku Chlum, který jistě všichni znáte.

Po ukončení kroužku Vás čeká vstup do rodiny rybářů. Za dobu 52 let prošlo kroužky a školením mnoho současných rybářů. Důkazem je, že to jsou dnešní Vaši vedoucí a někteří z nich dokonce koníčka proměnili v povolání studiem na rybářských školách a dnes pracují jako velice kvalifikovaní vedoucích…přítel Pacholátko, Linhart a  Hlaváč. Někteří mistry a mistryně v rybolovu – Pavel Vokál, Klára Zahrádková.

Všechno to nachází podporu i u vašich rodičů, některých též rybářů, města Mladá Boleslav, MO ČRS, SÚS, Středočeskému kraji a MeZ, kteří finančně podporují práci s rybářským potěrem.

Vám, jako členům kroužku, je potřeba poděkovat za vše snažení, úspěchy a znalosti, které jste se naučili, vedoucím za jejich přístup a kvalitní výuku.

Přeji Vám hodně úspěchů do dalších ročníků rybářských kroužků.

Předseda MO Jan Bačina