Zahájení prodeje členských známek a povolenek na rok 2024

Vážení rybářští kolegové, v pondělí 4.12.2023 zahajujeme prodej známek a povolenek na příští rok – v prosinci vždy pondělí a čtvrtek. Prodej má nově hodně změn, těší se na Vás noví prodejci, kteří budou pracovat již novém centrálním rybářském informačním systému RIS. Systém se centrálně stále ještě upravuje a ladí. Při prvním prodeji budou muset prodejci v systému u každého člena ověřit a doplnit několik údajů (pro výdej bude nutné ověření údajů z členského průkazu, rybářského lístku a ověření či doplnění kontaktních údajů – telefonního čísla a ideálně emailové adresy), proto může výdej trvat i o nějakou minutku déle – věřte, že z toho také nemáme radost a prosíme o trpělivý přístup, systém nám do budoucna přinese řadu pozitiv. 

Členy rybářské stráže prosíme, aby případně uvažované pořízení nové povolenky odložili na druhou polovinu měsíce prosince nebo nový rok, až budou jejich záznamy v RISu dokončeny. 

I nadále platí možnost odevzdání povolenky v rybářských potřebách v budově rybářského svazu Ptácká 30, MB. Rovněž je zde možné ponechat své rybářské doklady s požadavkem a penězi na pořízení patřičné povolenky či jen známky a po domluvě si vyzvednout vyřízené.